AMAZONIA I SENSUA

 

Piękne i nadal dziewicze lasy deszczowe ameryki południowej, położone w dorzeczu Amazonki były nie tylko inspiracją do powstania serii kosmetyków RAINFOREST Natural Spa, ale również świadomie wybranym źródłem czystych i unikatowych składników. To niesamowite miejsce, które ujmuje swoim wspaniałym klimatem, różnorodnością biologiczną i bogactwem natury.
Nic dziwnego, że związaliśmy się z tym jedynym w swoim rodzaju miejscem na ziemi nie tylko poprzez czerpanie z niego ale również emocjonalnie. Chcielibyśmy chronić Amazonię i troską o te zielone płuca ziemi zainspirować również Was, abyśmy razem mogli działać w naszym wspólnym interesie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie korzystanie z zasobów Amazonii, w zgodzie z naturą sprawia, że możemy zapobiec zniszczeniu i degradacji tego miejsca. To dzięki plonom, które dają dziko rosnące palmy Murumuru została zahamowana wycinka ogromnych połaci lasu. To dzięki palmom Moriche, rosnącym na podmokłych terenach dorzecza Amazonki, z których uzyskuje się olej buriti zaprzestano regulacji tej wspanialej rzeki na wielu odcinkach. Świadome zatem korzystanie z kosmetyków, które czerpią w sposób zrównoważony z bogactwa lasów deszczowych jest już pierwszym krokiem do ochrony tego cudownego miejsca. Wybierając kosmetyki serii RAINFOREST Natural Spa, możesz mieć świadomość dobrego wyboru, ale też masz możliwość zrobienia czegoś więcej

Dzięki współpracy marki Sensua z organizacją onetreeplanted.org i udziałowi w programie REFORESTATION, za każdy zakupionego przez Was zestaw kosmetyków RAINFOREST Natural Spa posadzimy jedno drzewo w lesie deszczowym ameryki południowej. Otrzymacie od nas również stosowny certyfikat.

 

Chcemy, aby marka Sensua kojarzyła się zawsze z myśleniem o naszej wspólnej przyszłości, w świecie, którego dobra naturalne są szanowane przez wszystkich ludzi. Sami staramy się już dawać przykład i zmieniać cały czas na lepsze. Starając się ograniczyć ilość plastiku w opakowaniach, nasze nakrętki zrobione są z drewna z certyfikatem FSC®. Oznacza to, że pozyskane zostało tylko z określonych źródeł, bez naruszenia bogactw biologicznych i struktury lasu. Również nasze opakowania kartonowe, oraz większość druków wykonanych jest z materiałów recyclingowych. To wszystko robimy z myślą o nas wszystkich, aby cieszyć się urodą w świecie bogatym w piękno natury.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl